ELAZIĞSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELAZIĞSPOR

FORUM SİTEMİZE HOSGELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TFF 2.Lig ( 22 Mart ) Haftanın Bankosu (ELAZIĞSPOR)

YazarMesaj
BATUHAN23
Admin
BATUHAN23

TFF 2.Lig ( 22 Mart ) Haftanın Bankosu (ELAZIĞSPOR) Empty
MesajKonu: TFF 2.Lig ( 22 Mart ) Haftanın Bankosu (ELAZIĞSPOR)   TFF 2.Lig ( 22 Mart ) Haftanın Bankosu (ELAZIĞSPOR) Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 9:55 am

TFF 2.Lig ( 22 Mart ) Haftanın Bankosu (ELAZIĞSPOR) Betttt10

329 Elazığspor - Ş.Urfa Bld ( 1 ) 1.70

Elazığspor geçtiğimiz hafta çok iyi oynasada 87.dakika da basit bir savunma hatası ile maçı 1-0 kaybetti. Özellikle İskenderun'dan daha etkili olduğunu açıkça söyleyebilirim. Kaliteli kadrosu ile puanları teker teker toplayıp alt sıralardan kurtulan Elazığspor'un rakibi Urfa ekibi. Urfa Bld ise bu sezondan umudunu kesebilir. Geçtiğimiz hafta ki Mardinspor mağlubiyetinden sonra moraller bozuldu. Umudunu yavaş yavaş kesen Urfa Bld çok zorlu bir deplasmanda. Elazığspor rakibinden 3 kat daha iyi bana göre. Verilen oran çok müthiş. Kesinlikle oynamak gerekir.

313 Çorumspor - Bucaspor ( 2 ) 2.15

Bucaspor bu grubun en iyi takımı. Puan durumunda da zirvedeler. Alt liglerde futbolcular için maddiyat çok önemlidir. Çorumspor yönetimi de yaşadığı kriden dolayı futbolculara sezon sonuna kadar para ödeyemeyeceğini açıkladı. Bu futbolcuların üstünde çok olumsuz bir etki yaratsada Beykoz maçını son dakika da attıkları gollerle çevirdiler ve 2-1 kazandılar. Özellikle ben bu tür maçlarda çok rahat seçim veririm. Çünkü Çorumspor'un geçtiğimiz hafta aldığı galibiyet yanıltıcı olabilir. Ben güçlü kadrosu ile Bucaspor 'un bu maçtan da rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

318 Sarıyer - Beylerbeyi ( 1 ) 1.70

Sarıyer son haftalarda müthiş bir çıkış yaptı. Geçtiğimiz haftayı BAY geçiren ekipti. Beylerbeyi ise bu ligin en tecrübesiz takımı. Puan cetveline de bakılırsa durumları çok kötü. Bu sene küme düşecekler diye düşünüyorum ben. Sarıyer ise son haftalardaki müthiş çıkışını devam ettirecektir. İyi kenetlenen Sarıyer 6 puanlık karşılaşmada galip gelerek puanını yükseltecektir ve küme düşme potasından kurtulacaktır. Bu haftanın güzel oranlı karşılaşmalarından bir tanesi.

319 Adanademirspor - Marmaris Bld (02) 1.77

Adanademirspor ne yapsa olmuyor... Bir türlü üstündeki ölü toprağı atamadı. Benim çok sevdiğim ve fanatiği olduğum Adanademirspor ne yazık ki iyi top oynamıyor. Özelliklede son haftalarda yönetim'in de umudu kesmesi futbolcular üzerinde olumsuz bir baskı yarattı. Marmaris Bld ise deplasmanlar da iyi kapanan ve attığı golün üstüne kapanan bir takım. Adanademirspor karşısın da ilk golü bulurlarsa kesinlikle bu karşılaşmadan puan alacaklardır diye düşünüyorum. Özellikle de taraftarların maça ilgisini merak ediyorum. Her zorluğa rağmen takımlarına desteğini hiç bir şekilde eksik etmiyorlar. Yalnız tribünün şampiyonu olan bir takım ne yazık ki ligde bir türlü istediği sonuçları alamıyor.

327 Pazarspor - Karsspor ( 1 ) 1.75

Pazarspor kötü performans sergiledikten sonra bir kan değişimine gitti. Durmuş Ali Çolak istifa etti ve yerine Mustafa Akçay getirildi. Karsspor küme düşme derdi bulunmayan bir takım. Pazarspor ise bu karşılaşmayı kazanırsa çok büyük bir avantaj yakalamış olacak. İç sahada yeni teknik direktörü ile sorunsuz rakiplerini geçmelerini bekliyorum.

328 Adıyaman - Gaski ( 1 ) 1.55

TFF 2.Lig 5.Grup benim en rahat takip ettiğim grup. Takımlar arasında ciddi farklar var gerçektende. Gaski devre arasından sonra çok ciddi bir güç kaybı yaşadı. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Malatya Bld'yi zorla 1-0 yenen Gaski'de 3 eksik bulunuyor. Adıyaman ise Şanlıurfaspor deplasmanında attığı son saniye golü ile bir puanı kurtardı.Bahattin Güneş ile bir çıkış yakalamasını beklediğim Adıyamanspor'un bu karşılaşmadan 3 puan ile ayrılmasını bekliyorum.

330 Şanlıurfaspor - Mardinspor ( 1 ) 1.50

İki takım arasında tatlı bir rekabet var. Bir diğer deyişle dost takımlar da diyebilirim. Mardinspor 2 haftada 6 puan alarak rahatladı. Urfaspor ise liderliği kovalayan bir ekip. Aslında Şanlıurfaspor bu grubun en güçlü takımlarından birisi. Maç seyircisiz oynanacağı için oran biraz yüksek tutulmuş. Favori olan Şanlıurfaspor'dan rahat bira galibiyet bekliyorum.
http://elazigsporlular.yetkinforum.com

TFF 2.Lig ( 22 Mart ) Haftanın Bankosu (ELAZIĞSPOR)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şampiyonlar Ligi (10-11 Mart 2009 - Rövanş Maçları)
» Elazığspor Tahkim’de!
» Elazığspor Tarihi
» Elazığspor'da İlkler
» Elazığspor Ligde Kalacak