ELAZIĞSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELAZIĞSPOR

FORUM SİTEMİZE HOSGELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİRŞEY ANLAYAN OLDU MU?

YazarMesaj
BATUHAN23
Admin
BATUHAN23

BİRŞEY ANLAYAN OLDU MU? Empty
MesajKonu: BİRŞEY ANLAYAN OLDU MU?   BİRŞEY ANLAYAN OLDU MU? Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 10:59 pm

BİRŞEY ANLAYAN OLDU MU? Adsaz_10
Yusuf BOYDAK
BİRŞEY ANLAYAN OLDU MU?

Pazar günü Elazığ ****** Stadyumunda o kadar ilginç olaylar yaşandı ki, inanın ne oynanan futboldan nede yaşanan olaylardan hiçbir şey anlayamadım. Anlayan biri var ise çıksın bize bir şeyler anlatsın bizde anlayalım! Şunu hemen özetle söyleyeyim; Pazar günü tüm camia olarak hepimiz küme düştük!
Bir kere böylesi hayati bir karşılaşmada taraftar stadyumdaki yerini almadığı için ilk başta taraftarımız küme düşmüştür. Şimdi Belediye Vanspor karşılaşmasında Allah aşkına yaşanan olayların ne gereği vardı? Şimdi bunu söylüyorsun birileri de çıkıp vay efendim içimizdeki Van’lılar, v.s. v.s. Şimdi Allah aşkına seyircisiz bir karşılaşmada Adana Demirspor’lu futbolcuların eli ayağı bir birine karıştı, o stadyum tıklım tıklım dolsaydı neler olurdu? Taraftarımız burada küme düşmüştür kim ne söylerse söylesin!
Şaban Hoca yine bildiğimiz gibiydi, o da her halde ne yaptığından, takımın ne oynadığından bir şey anlamadı? Futbolcularımız o kadar net pozisyonlar kaçırdılar ki, onlarda her halde böylesi hayati önem taşıyan bir karşılaşmada ne oynadıklarından bir şey anlamadılar?
Gelelim asıl meseleye! Karşılaşma 2–2 beraberlik ile devam eder iken bizim yöneticilerimiz Diyarbakır’dan gelen Marinspor’un DİSK’i karşısında 2–1 üstün haberini anında sahaya yansıttılar. Son hafta içeride Belediye Vanspor ile oynayacak olan Adana Demirspor yöneticileri bu karşılaşmadan korktuklarından, biranda durumdan yararlanma telaşına düştüler ve bunu da başardılar. Sonuçta olan bize oldu! DİSKİ Spor bir anda 2–1 mağlubiyetten 3-2 galibiyete geçti. Bizde kendi elimiz ile soğuttuğumuz futbolcularımızdan, son 7-8 dakikada tekrar ısınıp Adana Demirspor kalesinde gol bulmalarını istedik. Galibiyetten mağlup duruma düşmüşsün, sonra kurduğun baskı ile kısa zamanda beraberliği yakalamışsın, tam tekrar öne geçmeyi hesaplarken saha içerisine müdahale edilmiş, yaklaşık 10 dakika top gezdirmişsin, sonrada Diyarbakır’dan gelen haber ile yıkılmışsın! Azıcık futboldan anlayan en az bin kişiye sorsanız, DİSKİ Spor- Mardinspor karşılaşmasının sonucunu % 99’u DİSKİ söyler. % 1’lik kısmı da büyük olasılık ile Elazığspor yönetimi oluşturur. Tüm bu yaşananlardan ben hiçbir şey anlayamadım. Lütfen anlayan birileri var ise bana da izah etsin, bende bir şeyler öğreneyim!
Şimdi biz bu maçı kaybetseydik ne olurdu? Ama bir risk alıp kazanmaya oynasaydık, Adana Demirspor’un Pazar günkü o telaşından inanın biz sahadan galibiyet ile ayrılırdık!
Artık kümede kalma umudumuz hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Tarsus İdman Yurdu karşılaşmasına kaldı. Elazığspor Yönetiminden ricamız enerjilerinin tümünü son bir hafta Elazığspor’a harcasınlar. Takım ile ilgilenenler, takım ile ilgilensinler. Takımı antrenmanlarda yalnız bırakmasınlar. Diğer işleri başkaları kovalasın. Hiç kimse durumdan vazife çıkarmasın. Yönetim birlik beraberlik içerisinde olsun. Siz gerekeni yapın takdiri Yüce Allah’a bırakın. Burada olmadı bari orada “ya istiklal ya ölüm” diyin oynayın ve bu işi bitirin! Bu hafta bir şey anlamadık bari haftaya anlayalım!
http://elazigsporlular.yetkinforum.com

BİRŞEY ANLAYAN OLDU MU?
1 sayfadaki 1 sayfası